Izabela Chałupka

Izabela Chałupka

Witam Cię serdecznie! Nazywam się Izabela Chałupka. Jestem fotografem oraz artystką. To co chcę Ci ofiarować to doświadczenie, wiedza, kreatywność i dobra energia.

Jestem zwolenniczką bycia autentycznym i takiego prezentowania się światu za pomocą obrazu.

Pracuję obrazem…

Jako fotograf sprawię, że Twój wizerunek stanie się Twoją wizytówką. Odkryję to, co w Tobie wyjątkowe. Współpracuje z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi, którym pomagam w kreowaniu marki osobistej.
Internet, media społecznościowe, strona internetowa to Twoja wizytówka. Pozwól, że Ci pomogę. Mam ponad 15 letnie doświadczenie w sprzedaży oraz realizacji kampanii sprzedażowych i marketingowych. Realizowane kampanie odznaczały się wysoką skutecznością popartą licznymi sukcesami.

Pracuję sercem…

Jako artystka, chwytam emocje, za pomocą obiektywu wydobywam to co nieuchwytne.

Moją misją jest wspieranie kobiet w wydobyciu za pomocą obiektywu ich siły. Siły, która jest kobiecością, rozumianą i wyrażaną na milion sposobów. Zapomnij o dorównywaniu ideałom, zapomnij o oczekiwaniach innych, zaufaj sobie i zrób coś dla siebie, po prostu.

 

Rekomendacje

Pani Izabela to absolutna profesjonalistka, artystka, wydobywa to, co dobre i piękne 🙂 Widać, że ta praca jest jej ogromną pasją. Gorąco polecam, nie będziecie żałować!:)

Małgosia

o sesji wizerunkowej

Jestem pod wielkim wrażeniem jej profesjonalizmu, ciepła oraz serdeczności Izy. Sesja zdjęciowa wymaga odpowiedniej atmosfery, w której osoba fotografowana może się rozluźnić i pokazać najlepszą wersję siebie. Tak pracuje się z Izą. Jestem zachwycona zdjęciami, które mi zrobiła, są przepiękne!

Kasia

o sesji wizerunkowej

Super sesja zdjęciowa, dobra energia i świetna współpraca. Co najważniejsze, to nie było samo pozowanie, ale poznawanie też siebie. ❤️ Dziękuję Iza. Bardzo polecam.

Kasia

o sesji wizerunkowej

Izabela Chałupka dziękuję za niezwykłą sesje zdjęciowa! Wiedziałam, że zdjęcia będą świetne, ale to, co zobaczyłam to… cudne uczucie. Jestem bardzo zadowolona z efektów końcowych! Zdjęcia idealne, pełen profesjonalizm pod każdym kątem! Wszystkim z całego serca POLECAM!!

Dagmara

o sesji biznesowej

4 lata temu Dobre Anioły pozwoliły mi spotkać mądrą kobietę, z wielką pasją życia i z PRZEOGROMNYM sercem, Monikę Rybicką. Matkę, żonę i przyjaciela, który jest zawsze, gdy ktoś jej potrzebuje. Moja Bohaterka nr 1. To dzięki niej poznałam drugą kobietę – Izabelę Chałupkę. Kobietę z WIELKIM talentem, darem patrzenia na ludzi przez obiektyw aparatu, kobietę niezależną i bardzo silną. To one sprawiły, że z „szarej myszki” zobaczyłam, że jestem Kobietą (przynajmniej na zdjęciach Izy ). Trzy sesje za nami. Pierwsza taka trochę z zaskoczenia w moim ukochanym „garbusie” i pierwszy szok. „To ja ??? Przecież ja mam prawie 50 lat i chyba tak nie wyglądam …. „ A może jednak? Niedowierzanie . Spotkaniu nr 2 to schyłek lata i słowo, które mu towarzyszy „obierak” ( w czasie harcerskich akcji letnich namiot, w którym obiera się ziemniaki). Zdjęcia wykonane przez Izę w takim otoczeniu są magiczne, ale większość dostępnych tylko dla mnie. Spotkanie nr 3 już w pełni zaplanowane. Podczas rozmów wspomniałam, że marzą mi się zdjęcia na motorze. I jak zawsze NIEZAWODNA @Monika Rybicka zorganizowała wszystko. Motor (Majster dziękuje Ci ), konsultacje dotyczące stroju, makijażu. Wspólnie z Izą „obgadały” sesje , wybrały miejsce i czas. Iza „zjadana” przez komary zrobiła zdjęcia. Efekty sami oceńcie

Irena

o sesji indywidualnej

Wyróżnienia

Zostałam wyróżniona dwukrotnie Orłami Fotografii.
W mieście Warszawa – za osiągnięcie statusu laureata w zestawieniu Orły Fotografii 2019 oraz Srebrne Orły Fotografii na podstawie opinii Klientów w Polsce.

orły fotografii 2019 silver
Orły fotografii 2019 laureat konkursu
Gentelman
home and market

W mediach

Magazyn Gentelman i magazyn Home & Market.